• ÖKOISKOLA vagyunk

  • VÁRUNK

  • Gyakorlat

  • MEZŐGAZDASÁG

  • Kastélyunk is van

Erasmus

info :
Publikált menülink az iCagenda komponenshez nem található!
Április 2018
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
NÉVNAPOK tegnapelőtt : György
tegnap: Márk
MA : Ervin
holnap: Zita
holnapután : Valéria
Csengetési rend

1.óra 07:30 - 08:15

2.óra 08:25 - 09:10

3.óra 09:20 - 10:05

4.óra 10:20 - 11:05

5.óra 11:15 - 12:00

6.óra 12:10 - 12:55

7.óra 13:00 - 13:45

8.óra 13:50 - 14:30

 

Az iskola nyitvatartási rendje

munkanapokon:

7:00-tól 16:00-ig


Kedves Versenyzők, felkészítő Tanárok!

Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy a korábbi évekhez hasonlóan, idén is szép számmal jelentkeztetek versenyünkre.

A döntőbe jutott csapatok:

Iskola neve Csapattagok
DBM Magyar László Gimnázium,
Dunaföldvár
Csapó Viktória, Gauzer Szandra,
Szécsi Kata
Bonyhádi Petőfi Sándor Gimnázium,
Bonyhád
Balogh Máté, Kozma Csaba,
Sebestyén Ákos
Bonyhádi Petőfi Sándor Gimnázium,
Bonyhád
Sánta Zsófia, Miszler Jázmin,
Schweigert Luca
Energetikai Szakgimnázium,
Paks
Fejős Kata, Bajor Alexandra, Sütő Panna
Bonyhádi Petőfi Sándor Gimnázium, Bonyhád
Czéh Tamás, Mihályi Levente,
Váncsa András
Energetikai Szakgimnázium,
Paks
Ábel Zsóka, Röhberg Melinda,
Szilágyi Krisztina
SZC. Bezeredj István Szakképző Iskola,
Szekszárd
Gambold Erkhembayer, Lazar Anilla,
Teplán Bettina
FM DASZK Csapó Dániel Középiskola,
Szekszárd- Palánk
Vass Bianka, Bors Brigitta, Rigó Bence
SZC. Bezeredj István Szakképző Iskola,
Szekszárd
Bajai Ákos, Jordáki Katinka,
Teszler Viktória
FM DASZK Csapó Dániel Középiskola,
Szekszárd- Palánk
Csapó Krisztina, Csapó Brigitta,
Kovács Gergő

A részvételi szándékukat kérjük jelezzék 2018. április 6-ig a következő e-mail címen: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A döntő időpontja: 2018. április 18. 1030

Helyszín: Iskolánk kastélyának nagyterme (7184, Lengyel Petőfi u.5.)

Készüljetek fel előre a következő témákból:

Téma:

Bemutató (ppt, max. 10 percben)

Téma: „1 naptári hónapot kiválasztva bemutatni, de úgy, hogy a hónap nevét nem mondhatjátok el. Ismertessétek a hónap nevének eredetét, környezetvédelmi jeles napokat, jellegzetes növényi és állati életfolyamatokat, amelyek az adott hónapban történnek.

A megadott fajlistán szereplő élőlények felismerése, kép alapján.

További jó felkészülést kívánunk!

Üdvözlettel: A verseny szervezői

Mellékletek:

 fajtalista

infoblokk_kedv_final_RGB_KA_saját_kicsi.jpg

FM DASZK, Apponyi Sándor Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

7184 LENGYEL Petőfi út 5.

Tel.:74/582-513

       74/582-506

Fax:74/482-375 105-ös mellék

Kollégium 74/482-274

Email: apponyis@gmail.com